Mnohokluk 2: Záchranná výprava


Lucie Hlavinková

Multivesmír znovu otevírá své brány! Druhý díl dětské sci-fi série.

Adam absolvoval už tolik dobrodružství, že by to stačilo hned na několik životů. Aby ne – vždyť navštívil multivesmír, ve kterém potkal hned několik verzí sebe sama! Teď se ale vrátil ke svému normálnímu životu a přepadla ho… nuda. Brzo se však kolem začnou objevovat zvláštní znamení. Průchody mezi vesmíry se znovu otevřely a vojenský vesmír v čele se zlým Adamovým dvojníkem ohrožuje celý multivesmír. Podaří se dětem z různých světů zapomenout na své rozdíly, spojit se a porazit zlo?

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Mnohokluk"

Detailní informace

Počet stran 104
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 27.11.2023
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,312 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Lukáš Fibrich
Číslo dílu 2
Řady Mnohokluk
EAN 9788000072173
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

vaseliteratura.cz - Mnohokluk

„Autorka se opět, jako v předchozím dílu, snaží nenásilnou formou a na konkrétních příkladech a příbězích ukázat dětským čtenářům hodnoty, za něž stojí bojovat, podporovat a rozvíjet.“

Autor knihy

Lucie Hlavinková

Lucie Hlavinková


Lucie Hlavinková se narodila a celý život žije v Brně. Studovala historii a religionistiku na FF MU. Věnuje se výuce, překladům a psaní. Dlouhá léta psala „do šuplíku“, až v roce 2016 zvítězila v literární soutěži nakladatelství Albatros s knihou pro děti s názvem Projekt pes (ten můj), která se dočkala několika pokračování. U knížek pro děti zůstala a navázala neméně úspěšnou sérií Sesterstvo. První kniha pro dospělé s názvem Sestry Foxovy, životopisný historický román o zakladatelkách spiritismu, autorce vyšla v roce 2017. O dva roky později vydala v nakladatelství Motto historický román s detektivní zápletkou Apatykář a román o osudech slavného salonu v 50. letech Kdo šije u Podolské?