Nejmocnější kouzlo


Zuzana Csontosová

Které kouzlo je na světě nejmocnější? Tři pohádkové příběhy pro děti.

Tři pohádkové příběhy, v nichž se to jen hemží vodníky, vílami a čarodějnicemi, zkrátka známými pohádkovými bytostmi, které ale mají jedno společné. Všechny chtějí vstoupit do světa lidí. Je to svět léčivých bylinek namísto čar a kouzel, svět barevného cirkusu a tance, svět řemesel a učení. Víla Májenka, vodník Matouš i malá čarodějnice Klára se vydávají na cestu za svým snem a po nelehkém putování nakonec zjistí, které kouzlo je to nejmocnější...
Číst více
199 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Žánr pohádka
Počet stran 80
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 14.10.2013
Formát 195x255 mm
Hmotnost 0,45 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Vančo Bystrík
EAN 9788000032931
Věk od 7
Typ Kniha

Autor knihy

Zuzana Csontosová

Zuzana Csontosová


Narodila sa v Trenčíne, vyštudovala sociálnu prácu na Univerzite Komenského v Bratislave. Je spoluzakladateľkou časopisu Nota bene na pomoc ľuďom bez domova. V súčasnosti je autorkou na voľnej nohe, venuje sa tvorbe pre deti a píše články do časopisu Dieťa. Knižne debutovala v roku 2013 rozprávkovou knižkou s názvom Najmocnejšie kúzlo. O rok neskôr jej vyšli ďalšie dve knihy pre deti – eko-rozprávka Víla Jazmínka a škriatok Vendelín a Zatúlaný gombík - prvá ilustrovaná rozprávková kniha o bezdomovectve. Prostredníctvom príbehu opusteného psíka Gombíka rozpráva o živote na ulici a pomáha deťom i dospelým pochopiť, ako sa človek ocitne bez domova a čo všetko musí urobiť, aby sa z ulice dostal. Jej najnovším dielom je kniha Madam ježibaba – netradičný príbeh o Jankovi, Marienke a modernej ježibabe ktorá nie je vôbec zlá a s ktorou sa deti môžu učiť po anglicky. Autorka má dve deti, žije v Brne a pracuje ako sociálna pracovníčka v Nízkoprahovom dennom centre pre ľudí bez domova v Brne.

Albatros Media newsletter

Jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek! Odběrem novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.