Vyhrajte Můj atlas Evropy!


Rádi píšete, malujete nebo kreslíte a chcete se stát spoluautory opravdové knížky z nakladatelství Albatros? Pokud je vám méně než 15 let, máte teď jedinečnou šanci!

Popište nebo nakreslete místo kdekoliv v Evropě (kromě České republiky), které jste navštívili nebo byste si přáli navštívit, a svoje dílko nám do 31. 12. 2018 pošlete na adresu Albatros, Na Pankráci 30, Praha 4, 140 00.

Nezapomeňte uvést celé jméno, věk, adresu, email a telefonní číslo (klidně na rodiče), abychom vás mohli snadno kontaktovat. Třeba vybereme právě vás! Inspiraci najdete v knížce Můj atlas Česka, která také vznikla ve spolupráci dětských a dospělých autorů na základě soutěže.

Přejeme vám hodně štěstí a těšíme se na vaše příspěvky!

 

Pravidla soutěže:


1) Soutěž je pro děti do 15 let (v den odeslání příspěvku), které jsou občany ČR.

2) Uzávěrka soutěže je 31. 12. 2018.

3) Soutěžní příspěvek (buď obrázek nebo popis místa kdekoliv v Evropě, kromě ČR, které děti navštívily nebo by si přály navštívit) je třeba odeslat na adresu redakce: Albatros, Na Pankráci 30, Praha 4, 140 00.

4) Příspěvky, které budou otištěny v knize Můj atlas Evropy vybírá redakce, která si vyhrazuje právo na redakční úpravu či zkrácení textů.

5) Zaslané příspěvky se nevrací.

6) Jména výherců budou otištěna v jarním či letním katalogu KMČ v roce 2019.

Albatros Media newsletter

Jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek! Odběrem novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.