Prázdninové knižní tipy z Knihozemě | Albatros.cz

Prázdninové knižní tipy z Knihozemě

Knižní novinky

Na konci května dorazila do knihkupectví po celé republice historicky první Zásilka z Knihozemě. Tou ale Knihozem zdaleka nekončí, právě naopak!

Orientovat se ve velkém množství dětských knih není vůbec jednoduché a potřebu vybrat pro malé čtenáře ty nejlepší a nejkvalitnější mají nejen rodiče či prarodiče po celý rok. A právě proto bude Knihozem, rádce pro všechny, kdo vnímají přínos dětského čtení, vždy nápomocna. Na webových stránkách a sociálních sítích Knihozemě se na výběr nejzajímavějších knížek pro děti, soutěže i nejrůznější články můžete těšit celoročně. S jistotou, že všechny knížky, které v Knihozemi najdete, prošly pečlivým výběrem a splňují vysoké nároky na literární, ale i výtvarné zpracování.

Jako prádzninové čtení doporučuje Knihozem čtyři tituly z Albatrosu – Strašidýlko StrášaÁďa spadla do kanáluPříběhy na dobrou noc pro malé rebelky a Malý Mikuláš: původní komiks. A právě o Mikuláše si můžete na webu Knihozemě i zasoutěžit. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku prostřednictví soutěžního formuláře.