Prázdninová dobrodružství | Albatros.cz

Prázdninová dobrodružství

Zprávy z redakce

Ta nejlepší na vás čekají na stránkách našich knih!

Malý Mikuláš: původní komiks

Jak vlastně začala dobrodružství malého Mikuláše? V komiksu! Věřte, nebo ne, ale je to tak. A vy se teď se všemi 28 původními komiksovými příběhy můžete vůbec poprvé seznámit knižně! A přidat tak do svojí sbírky Mikulášových patálií další parádní kousek.

Ve spárech džungle

Přímo nervydrásající dobrodružství čeká ve spárech džungle na hrdiny nové knižní řady Gang odvážných neboli GO od oblíbené autorky Ivony Březinové. Komu by džungle nestačila, může se v předchozích dílech řady vydat na rozbouřené moře nebo do sněhové bouře, která v parném létě osvěží asi nejvíc.  

Velký závod

Dobrodružná je i cesta malého Tomáše za titulem mistra kraje v cyklistice. Jaké překážky musí na své cestě překonat a co všechno se během ní naučí se dozvíte v novince Velký závod od Báry Vajsejtlové. 

Dědictví barona von Popundekla

Co může být dobrodružnější než hledání pokladu? A právě po jednom ztraceném pokladu pátrá nebojácná Anna, hrdinka nové knížky od Stanislavy Reschové, vítězky jednoho z vůbec prvních ročníků albatrosí literární soutěže.

Já, štěně

Dobrodružství nemusí zažívat jen lidé, ale taky psi! A zažije ho při hledání a následném hlídání nového páníčka i malé štěně Charlie, psí hrdina nové knížky Já, štěně, kterou napsala Lenka Rožnovská.

Dobrodružné prázdniny přeje Albatros!