SOUTĚŽ: Albatros slaví 70 let, pojďte s námi nostalgicky zavzpomínat!

Soutěže

Naše nakladatelství vzniklo 15. dubna 1949 jako Státní nakladatelství dětské knihy a pod tímto názvem působilo do roku 1969, poté bylo přejmenováno na Albatros. Za dlouhých sedmdesát  let své existence jsme vydali více než deset tisíc publikací. Ty nejkrásnější příběhy s našimi knížkami ale píšete vy!

Rozhodli jsme se vás proto vyzvat, abyste společně s námi zavzpomínali na knížky, které zasáhly vaše srdce, ke kterým se rádi vracíte nebo které se třeba u vás v rodině dědí z generace na generaci. Máte doma takovou knížku? 

Podělte se o svůj příběh a zúčastněte se naší soutěže o čtení z Albatrosu dle vlastního výběru!

Pošlete nám fotografii s některou z našich knížek a napište nám k ní krátký komentář. Jak se knížka dostala do vaší knihovničky, co jste s ní zažili nebo jestli se k ní váže nějaká vaše vzpomínka. Inspiraci najdete na našem Facebooku.

Fotografie s komentářem a vaším jménem posílejte na e-mail: mujalbatros@albatrosmedia.cz

Každý týden jeden ze zaslaných příběhů vybereme a zveřejníme na našich sociálních sítích. Vybraná fotka pak získá jako výhru knížku z Albatrosu podle vlastního výběru do hodnoty 500 Kč.

Fotografie také můžete sdílet na sociální sítích pod hashtagem #mujalbatros. Nezapomeňte ale, že pro účast v soutěži je nutné nám fotku s vaším příběhem poslat na výše uvedený e-mail, abychom vás mohli snadno kontaktovat.

Těšíme se na vaše krásné vzpomínky!

 

Podmínky soutěže najdete ke stažení ZDE.