SOUTĚŽ: Albatros slaví 70 let, pojďte s námi nostalgicky zavzpomínat!

Soutěže

Naše nakladatelství vzniklo 15. dubna 1949 jako Státní nakladatelství dětské knihy a pod tímto názvem působilo do roku 1969, poté bylo přejmenováno na Albatros. Za dlouhých sedmdesát  let své existence jsme vydali více než deset tisíc publikací. Ty nejkrásnější příběhy s našimi knížkami ale píšete vy!

Rozhodli jsme se vás proto vyzvat, abyste společně s námi zavzpomínali na knížky, které zasáhly vaše srdce, ke kterým se rádi vracíte nebo které se třeba u vás v rodině dědí z generace na generaci. Máte doma takovou knížku? 

Podělte se o svůj příběh a zúčastněte se naší soutěže o čtení z Albatrosu dle vlastního výběru!

Pošlete nám fotografii s některou z našich knížek a napište nám k ní krátký komentář. Jak se knížka dostala do vaší knihovničky, co jste s ní zažili nebo jestli se k ní váže nějaká vaše vzpomínka. Inspiraci najdete na našem Facebooku.

Fotografie s komentářem a vaším jménem posílejte na e-mail: mujalbatros@albatrosmedia.cz

Každý týden jeden ze zaslaných příběhů vybereme a zveřejníme na našich sociálních sítích. Vybraná fotka pak získá jako výhru knížku z Albatrosu podle vlastního výběru do hodnoty 500 Kč.

Fotografie také můžete sdílet na sociální sítích pod hashtagem #mujalbatros. Nezapomeňte ale, že pro účast v soutěži je nutné nám fotku s vaším příběhem poslat na výše uvedený e-mail, abychom vás mohli snadno kontaktovat.

Těšíme se na vaše krásné vzpomínky!

 

Podmínky soutěže najdete ke stažení ZDE.

Albatros Media newsletter

Jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek! Odběrem novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.