Literární soutěž pro děti: Když nemůžu ven

Soutěže

Jako všech kolem, i tebe se dotkla koronavirová epidemie. Škola je zavřená, nemůžeš se potkat s kamarády, najednou máš spoustu volného času. Možná máš v hlavě zmatek a trochu i strach, možná někdy nevíš, co si počít. Anebo je ti vlastně fajn, s kamarády se potkáš on-line a baví tě sjíždět koronavirové memy. Ať je to, jak chce, máme tu pro tebe literární soutěž.

Napiš o tom, jak tuhle situaci prožíváš, krátký text (do 2 stran ve Wordu nebo LibreOffice) a pošli nám ho na albatros@albatrosmedia.cz. Může to být úvaha, ale třeba taky krátká povídka nebo básnička. Do předmětu napiš Když nemůžu ven. Čas máš do 31. května. Nejlepší příspěvky zveřejníme a odměníme poukázkou na albatromedia.cz v hodnotě 500 Kč.

Pravidla:

1. Soutěž je určena dětem do 15 let včetně.

2. Téma soutěže je Když nemůžu ven.

3. Maximální rozsah je dvě běžné strany ve Wordu (nebo LibreOffice).

4. Termín pro odeslání příspěvků je 31. května 2020.

5. Adresa pro odeslání příspěvků je albatros@albatrosmedia.cz

6. Předmět e-mailu musí obsahovat téma soutěže. V mailu je třeba uvést křestní jméno a věk autora či autorky. Pokud chceš, můžeš uvést i svou školu.

7. Odesláním příspěvku soutěžící souhlasí se zveřejněním textu na www.albatros.cz a sociálních sítích nakladatelství Albatros spolu s křestním jménem a věkem. Zároveň souhlasí se zpracovním osobních údajů. 

Vaše data jsou u nás v bezpečí, takto s nimi nakládáme v rámci soutěže.

 

Těšíme se na všechny příspěvky!