Dárek za vysvědčení? | Albatros.cz

Dárek za vysvědčení?

Zprávy z redakce

Jedině knížku! A jakou vybrat? Podle toho, co děti baví!

Pro všechny malé přírodovědce a přírodovědkyně je tu Animalium a Botanicum! Tyhle výtvarně úchvatné velkoformátové knížky, ve kterých se děti dozvědí spoustu zajímavosti ze světa zvířat a rostlin jsou víc než důstojný dárek za vysvědčení, nemyslíte? A zaslouží si ho určitě i ti, co nedostali jen samé jedničky. Vždyť kdy jindy objevovat taje přírody než právě o prázdninách!

Pro výtvarně zdatné je tu i další Slohovník od Evy Chupíkové, ve kterém se tentokrát podíváme do Paříže! A opět se bude kreslit, vybarvovat, stříhat a lepit... Dokonce si děti budou moct složit 3D model přímo v knize! Anebo si odstřihnout plakát Eiffelovky a pověsit si ho na stěnu pokojíčku!

Přírodovědkyně, ale taky budoucí sportovkyně nebo umělkyně (a nejen je) můžete odměnit i knížkou Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky. Osudy výjimečných žen ze současnosti i minulosti je třeba budou inspirovat, aby se nevzdávaly, i když jim hned něco nejde.

Malí historikové a historičky se zase můžou vydat na výpravu do dávné Prahy, a to v knížce s názvem Áďa spadla do kanálu od Sylvy Francové. Dozví se v ní třeba, jak to bylo doopravdy s Golemem, k čemu sloužila domovní znamení a mnoho dalšího. 

Příjemné počtení přeje Albatros!