Úžasná fyzika u vás doma


ÚDiF: Úžasné divadlo fyziky

i Připravujeme

Propátrej postupně celý dům od podlahy po strop, od spokojeně pobublávající konvice v kuchyni až po tu divně zahnutou (a ještě divněji zapáchající) rouru na záchodě, a zjisti, v čem všem se ukrývá změna skupenství, elektřina, záření nebo různé síly.

Že je fyzika věda strrrrašidelná? Tak se na to podíváme. A nejlépe rovnou u tebe doma v pokojíčku. Neschovává se náhodou v podlahovém topení pod postelí? Nepřestrojila se tajně za světélkující tričko ve skříni? Možná se zatoulala i do staré, zaprášené skříňky s pojistkami, které čas od času záhadně vypnou… Ale proč? Jak k tomu vlastně dojde?

Ať už tě fyzika přitahuje doslova jako magnet, nebo se před ní spíš ustrašeně krčíš pod lavicí – ničeho se neboj a přečti si tuhle knihu. Ukáže ti, jak úžasně zajímavá fyzika je a hlavně, že ji najdeme opravdu ale opravdu všude.

Propátrej postupně celý dům od podlahy po strop, od spokojeně pobublávající konvice v kuchyni až po tu divně zahnutou (a ještě divněji zapáchající) rouru na záchodě, a zjisti, v čem všem se ukrývá změna skupenství, elektřina, záření nebo různé síly. A těš se na perfektní pokusy! Připojujeme však drobné varování – z jednoho z nich se ti možná přece jen budou trochu ježit vlasy!

Číst více
269 Kč Doporučená cena
Vychází 07.03.2024

Detailní informace

Počet stran 48
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 11.03.2024
Formát 230x280 mm
Jazyk čeština
Ilustrátor Tomáš Kopecký
EAN 9788000071121
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem