Otevři knihu a ožije před tebou amazonská džungle!

Málokterá místa na Zemi jsou opředena tolika tajemstvími a tolik lákají k prozkoumání jako právě džungle. Neprostupné houštiny, hemžení drobných tvorečků i velikých šelem, roztodivné zvuky, barvy a omamné vůně, to všechno spatříš a zažiješ jedině v džungli. Pojď se tu trochu porozhlédnout a zjistit, jak se tu žije zvířatům a jak lidem nebo proč je tak důležité džungle chránit.

Číst více
249 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 12
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 15.01.2024
Formát 250x210 mm
Hmotnost 0,533 kg
Jazyk čeština
EAN 9788000070650
Věk od 3
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Recenze

lacultura.cz - V džungli

„Milujete rodinné procházky v ZOO, ale venkovní počasí není putování moc nakloněno? Udělejte to jako sultán Solimán a vezměte své děti na procházku vyprávěnou. Díky 3D leporelu nakladatelství Albatros se ocitnete V džungli coby dup.“

Autor knihy

Helena Haraštová

Helena Haraštová


Jako první z rodiny se narodila v Brně. Po gymnáziu vystudovala divadelní dramaturgii a anglistiku. Několik let se věnovala překládání a dramaturgické činnosti, poté se stala redaktorkou v nakladatelství B4U Publishing a tam se zamilovala do literární tvorby pro děti. Aktuální přehled o dění v této dynamické oblasti si udržuje také díky dceři Kateřině a synu Josefovi. Ráda cestuje a objevuje nová místa.