Víly a kouzelný dort


Cristal Snow

První díl vtipné série o povedené partě vílích kamarádek

Penny a její dvě nejlepší kamarádky jsou kouzelné víly, ne vždy se ale jako víly chovají. A co teprve když se do sousedství přistěhuje nový vílí kluk, který se zdá být až nechutně dokonalý… Penny se rozhodne, že ho musí vystrnadit stůj co stůj. Stačí, aby ochutnal kouzelný dort, a zmizí. Sehnat správné ingredience je ale fuška, jeden průšvih tak stíhá druhý, a ani vílí kluk nakonec není tak hrozný, jak se na první pohled zdálo. Dokáže Penny uznat svůj omyl a napravit škody, které napáchala, anebo už je moc pozdě?

První díl vtipné finské série o povedené partě vílích kamarádek, nominovaný hned na dvě prestižní finské ceny za nejlepší dětskou knihu.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 192
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 31.10.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,392 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Kati Vuorento
Původní název Penni Peanutheart 1
Původní jazyk finština
Překladatel Lenka Fárová
EAN 9788000069012
Věk od 8
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Cristal Snow

Cristal Snow


Cristal Snow je finský hudebník, režisér, herec a také autor dětských knih. Jeho prvotina Víly a kouzelný dort se stala ve Finsku bestsellerem a byla nominována hned na dvě prestižní ceny za nejlepší knihu pro děti. V současnosti už má dvě pokračování a byla přeložena do několika jazyků. Cristal studoval herectví na City College of New York. Napsáním dětské knihy si splnil svůj velký sen.