Anička a Velikonoce


Ivana Peroutková

Blíží se Velikonoce a s nimi i další dobrodružství malé Aničky!

Blíží se Velikonoce a Anička dostane báječný nápad -- pojede k babičce! Na vesnici chodila do druhé třídy a měla tam prima kamarádky a kamarády. Jak se asi mají? Prožijí společně zase nějaká dobrodružství? Anička se moc těší!

Už šestá knížka příhod osmileté Aničky!

Číst více
249 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 128
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.09.2021
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,316 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Eva Mastníková
Číslo dílu 6
Řady Anička
EAN 9788000063836
Věk od 7
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Recenze

kritiky.cz - Anička a Velikonoce

...„Autorka i ilustrátorka odvedla opravdu precizní práci, neboť poutavou formou zasazenou do krásného příběhu dětem vysvětlí, jaké zvyky se na Velikonoce dodržují a jak to třeba mají i děti na vesnici jinak, než děti ve městě, …“..

Autor knihy

Ivana Peroutková

Ivana Peroutková


Ivana Peroutková píše pro malé čtenáře, teenagery i dospělé. Její prvotinou je kniha Na vahách života. Je autorkou mimořádně úspěšné série o holčičce Aničce. Menší čtenáři si oblíbili také její minidetektivky Ukradená cukřenka a Ukradený prsten ze série Frantík, malý detektiv. V roce 2018 odstartovala Ivana Peroutková knihou Valentýnka a narozeniny další knižní sérii, tentokrát o nevšední holčičce Valentýnce. Knihy Ivany Peroutkové se pravidelně umisťují na předních místech čtenářských anket a získaly několik ocenění. V roce 2018 získala za sérii o Aničce také Cenu Albatrosu za významný počin.