Ultima (1): Poslední


Katherine Applegateová

První díl zvířecí fantasy trilogie, která nadchne všechny milovníky Kočičích válečníků

První díl strhující zvířecí fantasy trilogie od oceňované autorky Stromu naděje!

Nebála se zemřít jako první, jen nechtěla zůstat naživu úplně poslední – ultima. Byx je nejmladší ze smečky dairnů. Tito tvorové vypadají jako psi, ale patří k šesti vládnoucím druhům. Protože dovedou vždy rozeznat pravdu od lži, lidé se je snaží vyhubit. Když Byx přijde o celou svoji smečku, zdá se, že je vážně poslední. Na své pouti za bezpečným útočištěm si však najde několik přátel a pochopí, že za pravdu a spravedlnost má vždy smysl bojovat!

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Ultima"

Detailní informace

Počet stran 376
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.08.2022
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,472 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 1
Řady Ultima
Původní název Endling 1
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petr Eliáš
EAN 9788000068169
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Recenze

knihkupec.net - Ultima (1)

...„Drobnými nuancemi příběh připomíná bájnou Narnii. A pokud vás bavili Kočičí válečníci, ale přeci jen máte raději pejsky, je vyprávění hrdé příslušnice rodu dairnů právě pro vás.“..

Autor knihy

Katherine Applegateová

Katherine Applegateová


Katherine Appplegateová je oceňovaná americká autorka knih pro děti a mládež. První příběh, který napsala ve čtvrté třídě, bylo dobrodružství prasátka jménem Alice. Silní a sympatičtí zvířecí hrdinové se v jejích knihách objevují často. Za knihu o osamělé gorile s názvem Ivan je jen jeden obdržela v roce 2013 prestižní Newberyho medaili. Ceněná je i její kniha o strachu z jinakosti Strom naděje, vyprávěná pro změnu z pohledu starého dubu. Jejím nejnovějším česky vydaným počinem je pak první díl strhující zvířecí fantasy trilogie s názvem Ultima.