Jakub a kouzelná koloběžka


Zuzana Csontosová

i Připravujeme

Noční dobrodružství Jakuba a jeho červené kamarádky na dvou kolech!

Jakub bývá často sám. Žije jen s tatínkem, nemá žádné sourozence, a i kamarády si hledá těžce. To všechno se ale změní, když jednoho dne najde starou opuštěnou červenou koloběžku. Vezme ji domů, opraví ji a světe div se! Koloběžka k němu promluví. A nejen to! Začnou se dít úžasné věci a Jakub zažije neuvěřitelná dobrodružství. Vždyť který kluk se může v noci tajně vykrást z domu, vydat se do Indie, Francie či Anglie a ráno opět s úsměvem snídat doma v kuchyni?
Číst více
249 Kč Doporučená cena
Vychází 16.05.2019

Detailní informace

Počet stran 96
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.05.2019
Formát 163x238 mm
Jazyk čeština
Ilustrátor Ľuboslav Paľo
EAN 9788000055039
Věk od 9
Typ Kniha

Autor knihy

Zuzana Csontosová

Zuzana Csontosová


Narodila sa v Trenčíne, vyštudovala sociálnu prácu na Univerzite Komenského v Bratislave. Je spoluzakladateľkou časopisu Nota bene na pomoc ľuďom bez domova. V súčasnosti je autorkou na voľnej nohe, venuje sa tvorbe pre deti a píše články do časopisu Dieťa. Knižne debutovala v roku 2013 rozprávkovou knižkou s názvom Najmocnejšie kúzlo. O rok neskôr jej vyšli ďalšie dve knihy pre deti – eko-rozprávka Víla Jazmínka a škriatok Vendelín a Zatúlaný gombík - prvá ilustrovaná rozprávková kniha o bezdomovectve. Prostredníctvom príbehu opusteného psíka Gombíka rozpráva o živote na ulici a pomáha deťom i dospelým pochopiť, ako sa človek ocitne bez domova a čo všetko musí urobiť, aby sa z ulice dostal. Jej najnovším dielom je kniha Madam ježibaba – netradičný príbeh o Jankovi, Marienke a modernej ježibabe ktorá nie je vôbec zlá a s ktorou sa deti môžu učiť po anglicky. Autorka má dve deti, žije v Brne a pracuje ako sociálna pracovníčka v Nízkoprahovom dennom centre pre ľudí bez domova v Brne.

Albatros Media newsletter

Jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek! Odběrem novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.