Jakub a kouzelná koloběžka


Zuzana Csontosová

Noční dobrodružství Jakuba a jeho červené kamarádky na dvou kolech!

Jakub bývá často sám. Žije jen s tatínkem, nemá žádné sourozence, a i kamarády si hledá těžce. To všechno se ale změní, když jednoho dne najde starou opuštěnou červenou koloběžku. Vezme ji domů, opraví ji a světe div se! Koloběžka k němu promluví. A nejen to! Začnou se dít úžasné věci a Jakub zažije neuvěřitelná dobrodružství. Vždyť který kluk se může v noci tajně vykrást z domu, vydat se do Indie, Francie či Anglie a ráno opět s úsměvem snídat doma v kuchyni?
Číst více
249 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 96
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.05.2019
Formát 163x238 mm
Hmotnost 0,401 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Ľuboslav Paľo
EAN 9788000055039
Věk od 9
Typ Kniha

Autor knihy

Zuzana Csontosová

Zuzana Csontosová


Narodila sa v Trenčíne, vyštudovala sociálnu prácu na Univerzite Komenského v Bratislave. Je spoluzakladateľkou časopisu Nota bene na pomoc ľuďom bez domova. V súčasnosti je autorkou na voľnej nohe, venuje sa tvorbe pre deti a píše články do časopisu Dieťa. Knižne debutovala v roku 2013 rozprávkovou knižkou s názvom Najmocnejšie kúzlo. O rok neskôr jej vyšli ďalšie dve knihy pre deti – eko-rozprávka Víla Jazmínka a škriatok Vendelín a Zatúlaný gombík - prvá ilustrovaná rozprávková kniha o bezdomovectve. Prostredníctvom príbehu opusteného psíka Gombíka rozpráva o živote na ulici a pomáha deťom i dospelým pochopiť, ako sa človek ocitne bez domova a čo všetko musí urobiť, aby sa z ulice dostal. Jej najnovším dielom je kniha Madam ježibaba – netradičný príbeh o Jankovi, Marienke a modernej ježibabe ktorá nie je vôbec zlá a s ktorou sa deti môžu učiť po anglicky. Autorka má dve deti, žije v Brne a pracuje ako sociálna pracovníčka v Nízkoprahovom dennom centre pre ľudí bez domova v Brne.

Albatros Media newsletter

Jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek! Odběrem novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.