Bradavická knihovna - BOX


J. K. Rowlingová

Povinná součást každé kouzelnické knihovny

Všechny tři legendární knihy z Bradaivcké školní knihovny v jednom boxu! Fantastická zvířa a kde je najít, Bajky Barda Beedleho i Famfrpál v průběhu věků se teď budo ve vaší knihovničce vyjímat ještě lépe. Ideální dárek pro všechny kouzelníky i mudly!
Číst více
699 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Detailní informace

Počet stran 432
Datum vydání 16.10.2017
Formát 130x200 mm
Hmotnost 1,115 kg
Jazyk čeština
Původní název Hogwarts Library
Původní jazyk angličtina
Překladatel Pavel Medek
EAN 9788000048567
Věk od 8
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Video

Recenze

kritiky.cz - Bradavická knihovna – BOX

...Tři knížky, které si doslova zamilují nejen malí ale i velcí, stačí jen nalistovat a nechat se unášet kouzelnickým vyprávěním.“...

Autor knihy

J. K. Rowlingová

J. K. Rowlingová


J. K. Rowlingová je autorkou série knih o Harrym Potterovi, která vycházela v letech 1997–2007. Knihy vyšly ve dvou stovkách zemí, přeloženy byly do desítek jazyků. Na základě série vzniklo několik úspěšných velkofilmů. Spisovatelka je nositelkou mnoha ocenění včetně Řádu Britského impéria, který jí udělila královna Alžběta II. za zásluhy o dětskou literaturu, španělské Ceny prince asturského, francouzského Řádu čestné legie a nejvyššího ocenění pro autory dětských knih, ceny Hanse Christiana Andersena. Angažuje se v mnoha charitativních hnutích včetně podpory znevýhodněných dětí. Pro dospělé čtenáře napsala román Prázdné místo a pod pseudonymem Robert Galbraith vydává detektivní sérii s hlavním hrdinou Cormoranem Strikem. A vrací se i do kouzelnického světa – například scénářem k filmu Fantastická zvířata a kde je najít.