Sally Jones a dopis od mrtvého


Jakob Wegelius

i Připravujeme - 22.10.2018

Velkolepý příběh o nezlomném přátelství od držitele ocenění Nejlepší švédská kniha pro děti

Velkolepý příběh o nezlomném přátelství od držitele ocenění Nejlepší švédská kniha pro děti! Vydejte se na dobrodružnou cestu kolem světa s neohroženou gorilou Sally, která vás zavede z lisabonského přístavu přes světová moře až na dvůr indického mahárádži. Poté, co je Sally společně s kapitánem jejich lodi vlákána do pasti, musí bojovat o holý život. Kapitán je odsouzen za vraždu, kterou nespáchal, a tak se ho Sally snaží za každou cenu zachránit. Jenže tentokrát má proti sobě opravdu mocné nepřátele. Uspěje?
Číst více
349 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Počet stran 484
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 22.10.2018
Formát 145x205 mm
Hmotnost 0,717 kg
Jazyk čeština
EAN 9788000052076
Věk od 9
Typ Kniha

Autor knihy

Jakob Wegelius

Jakob Wegelius


Jakob Wegelius pochází ze Švédska. Vystudoval literaturu a filozofii. Knihy pro děti nejen píše, ale také si je sám ilustruje. Za své knihy již získal mnohá ocenění, jak ve Švédsku, tak v?zahraničí, například na knižním veletrhu ve Frankfurtu v?roce 2017 prestižní německou cenu Deutschen Jugendliteraturpreis.

Albatros Media newsletter

Jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek! Odběrem novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.