Naše ukolébavky | Albatros.cz

Naše ukolébavky


Josef Krček

Ty nejkrásnější a nejoblíbenější ukolébavky - usínání nikdy nebylo zábavnější!

Nejkrásnější české a moravské ukolébavky doplněné jednoduchým notovým zápisem a něžnými ilustracemi. Hajej, můj andílku, Spi, mé malé poupě, Děťátko malý, Sluníčko zašlo a téměř dvacet dalších. Ideální dárek k narození miminka!
Číst více
249 Kč Doporučená cena
V prodeji

Detailní informace

Žánr písničky
Počet stran 48
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.11.2016
Formát 160x195 mm
Hmotnost 0,227 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Nanako Ishida
EAN 9788000045276
Věk od 2
Typ Kniha

Autor knihy

Josef Krček

Josef Krček


Josef Krček je spisovatel, ale také hudebník, skladatel, zpěvák, umělecký vedoucí a muzikoterapeut. Absolvoval Státní konzervatoř (obor klarinet). Zabývá se starší českou a evropskou hudbou a lidovými písněmi. V Příbrami založil v roce 1999 vokálně instrumentální soubor dobových nástrojů Chairé, který vede dodnes. Je autorem desítek skladeb pro dechové orchestry, ale i hudby pro filmy, rozhlasové pohádky, hry a seriály, upravil přes dvě stě lidových písní. Vydává CD, publikuje zpěvníky. V Albatrosu mu vyšlo několik knih pro děti, mezi nimi například Špalíček lidových písní, Písničky pro nejmenší nebo Příběhy dvanácti měsíců.

Albatros Media newsletter

Jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek! Odběrem novinek souhlasím se zpracováním osobních údajů.