Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu | Albatros.cz

Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu


James Patterson

Pokračování dobrodružné série od Jamese Pattersona, autora oblíbených knih z řady Můj nejhorší školní rok a Já, srandista.

Další dobrodružství sourozenců Kiddových! Tentokrát je pátrání po ztracených rodičích zavede do Afriky, do samých útrob egyptských pyramid, do rozpálené pouště a zrádné džungle. O tajné agenty, piráty, divoké honičky, lstivé překupníky a luštění šifer ani tentokrát nebude nouze. Stejně tak o sourozenecké špičkování. Podaří se sourozencům přelstít jejich nemilosrdné nepřátele a zachránit rodiče? Pokračování dobrodružné série od Jamese Pattersona, autora oblíbených knih z řady Můj nejhorší školní rok a Já, srandista.
Číst více
299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly z řady "Lovci pokladů"

Detailní informace

Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.11.2015
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,645 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Treasure Hunters Danger Down the Nill
Původní jazyk angličtina
Překladatel Milan Žáček
EAN 9788000041445
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

James Patterson

James Patterson


James Patterson je autor světových bestsellerů. Mezi jeho významná díla patří The President Is Missing a The President’s Daughter, knihy, které napsal spolu s bývalým americkým prezidentem Billem Clintonem, a seriál Max Einstein, který vznikl ve spolupráci s Albert Einstein Estate. Pattersonova spisovatelská kariéra se řídí jediným mottem: dokázat, že neexistuje nic jako člověk, který „nerad čte“, pouze lidé, kteří ještě nenašli tu správnou knihu. Rozdal více než tři miliony knih školákům a armádě a věnoval více než sedmdesát milionů dolarů na podporu vzdělávání. Je také držitelem Poeovy ceny za nejlepší debut a šesti cen Emmy. Žije se svou rodinou na Floridě.