Lovci pokladů: Nebezpečí na Nilu


James Patterson

Pokračování dobrodružné série od Jamese Pattersona, autora oblíbených knih z řady Můj nejhorší školní rok a Já, srandista.

Další dobrodružství sourozenců Kiddových!

Tentokrát je pátrání po ztracených rodičích zavede do Afriky, do samých útrob egyptských pyramid, do rozpálené pouště a zrádné džungle. O tajné agenty, piráty, divoké honičky, lstivé překupníky a luštění šifer ani tentokrát nebude nouze. Stejně tak o sourozenecké špičkování. Podaří se sourozencům přelstít jejich nemilosrdné nepřátele a zachránit rodiče?

Pokračování dobrodružné série od Jamese Pattersona, autora oblíbených knih z řady Můj nejhorší školní rok a Já, srandista.

Číst více
299 Kč Doporučená cena
Nedostupné

Další tituly z řady "Lovci pokladů"

Detailní informace

Počet stran 384
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 30.11.2015
Formát 130x200 mm
Hmotnost 0,645 kg
Jazyk čeština
Číslo dílu 2
Původní název Treasure Hunters Danger Down the Nill
Původní jazyk angličtina
Překladatel Milan Žáček
EAN 9788000041445
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

James Patterson

James Patterson


James Patterson patří k nejlepším současným spisovatelům. Stvořil mnoho fiktivních postav a sérií, napsal také uznávané naučné knihy a svou autobiografii. Na některých knihách spolupracoval se známými osobnostmi – třeba s Billem Clintonem nebo Dolly Parton. Za svou výjimečnou představivost a podporu gramotnosti v USA získal v roce 2019 ocenění National Humanities Medal. Organizace National Book Foundation mu udělila cenu za mimořádnou službu americké literární komunitě. Je také držitelem ceny E. A. Poea a devíti cen Emmy. Žije se svou rodinou na Floridě.