Albatros
Superbrands
Vánoce za dveřmi

Jsou už tak blízko, a přece se to čekání zdá nekonečné... Začtěte se do jedné z našich vánočních knížek, a než se nadějete, budou opravdu tady! Vánoce.

Knihovna pro děti 21. století

Na knížky v téhle knihovně prach nesedá. Jdou z ruky do ruky, jsou napínavé a živé. Jsou totiž jako stvořené pro děti 21. století. Taková je naše nová edice. V každém jejím svazku najdete i doslov a medailonky autorů a ilustrátorů. A na co že se v ní můžete těšit?

Leporela Vojtěcha Kubašty

Zamilujte si znovu klasické pohádky od otce prostorových leporel, světově proslulého českého výtvarníka Vojtěcha Kubašty! Jeho práci obdivoval i sám Walt Disney! Objevujte s dětmi pozoruhodné pohyblivé detaily na každé stránce... 

Harry Potter nekončí

Chcete se vrátit do magického světa čar a kouzel? Pak si nenechte ujít osmý Harryho příběh s názvem Harry Potter a prokleté  dítě! Znova se podívat do Bradavic, tentokrát se vší parádou, vám umožní i ilustrovaná vydání prvního a druhého Harryho dobrodružství: Harry Potter a Kámen mudrců a Harry Potter a Tajemná komnata. Zákulisí filmových příběhů o Harrym vám pak přiblíží knížka Kouzelnický svět J.K. Rowlingové: Filmová magie. Přejeme magické Vánoce! 

Vypravuj!

Jsi dobrý vypravěč, chceš to ukázat i ostatním a vyhrát pěkné ceny? Stačí, když natočíš krátké video, jak originálně a nápaditě vyprávíš děj knihy, kterou jsi četl, která se Ti líbila a kterou bys rád doporučil ostatním. Nejatraktivnější a nejzajímavější vyprávění vítězí. Hodnotí se originalita, řečnické dovednosti, vystižení obsahu knihy, a také to, jak dokážeš pro knihu nadchnout další čtenáře. Více informací najdeš zde.

Novinky

Bohatě ilustrované Obrazy z Nového zákona vypráví o životě a učení Ježíše Krista.
299 Kč
Veselý příběh o polopohádkovém človíčkovi, který umí létat, provádět neobyčejné věci a vymýšlet různé legrácky. Příběh pro malé i velké čtenáře od oblíbené Astrid Lindgrenové.
249 Kč
Prožijte magické filmy z kouzelnického světa J. K. Rowlingové jako nikdy předtím.
499 Kč
Veselé leporelo Josefa Lady s lidovými říkadly o koťatech,...
99 Kč

Připravujeme

Třetí díl úspěšné trilogie Můj anděl strážný. Aria...
199 Kč
Kvůli lidem musí příroda ustoupit novému městu. Krtek a...
219 Kč

Zprávy z redakce

05. 12. 2016

Co pod stromeček?

O svoje osobní tipy se s vámi i letos podělí všichni albatrosí redaktoři! Nakoukněte do zákulisí... [více]

21. 11. 2016

Vánoce za dveřmi a jiné radosti

Je to tak, jsou za dveřmi! Co číst, abyste si ukrátili čekání? [více]

Aktuality

01. 12. 2016 - 15. 12. 2016

Prosinec vítáme křtem vánoční knížky

Prosinec už neúprosně klepe na dveře. První den vánočního měsíce je třeba řádně přivítat! A jak jinak než křtem nějaké pěkné vánoční knížky? [více]

Objednávky: 800 555 513

Po-Pá 8.30-16.30

www.albatrosmedia.cz

Facebook Twitter Instagram