Albatros
Superbrands
Rebelky

Sto krátkých příběhů vypráví životní osudy stovky mimořádných žen z minulosti i současnosti. Umělkyně, sportovkyně, vědkyně, političky a další velké osobnosti, které se nesmazatelně zapsaly do historie, inspirují malé i velké čtenáře snít velké sny. Seznámíte se s královnou Alžbětou I., módní návrhářkou Coco Chanel nebo s tenistkou Serenou Williams. Každý medailonek navíc doprovází celostránkové portréty od šedesáti výtvarnic z celého světa.

Áďa spadla do kanálu

Víte, jak to bylo s Golemem a kde je zahrada mrtvých? Nebo co dokážou vyčarovat alchymisté? A k čemu sloužily kašny a proč si raději nehrát na mostě na andílka? Holčička Áďa se ocitla v Praze dávných dob a se svými novými kamarády se vydává na cestu za dobrodružstvím. Během svého putování městem do minulosti objeví odpovědi na tyto otázky i na mnoho dalších. Nakonec zjistí, kudy vede cesta domů zpátky za sestrou, ale i to, co se jí ukrývá hluboko v srdci.

Strašidýlko Stráša

Představte si malé strašidlo. A teď si představte, že tohle malé strašidlo se všeho bojí. Tmy, zvuků, zkrátka všeho. A tak mu nikdo neřekne jinak než Stráša. O tom, jak se malý Stráša skamarádí s klukem Matějem, a o tom, co všechno spolu zažijí, vypráví nová kniha oblíbené spisovatelky Aleny Mornštajnové s báječnými ilustracemi Galiny Miklínové.

Zásilka z Knihozemě

Že jste o Knihozemi ještě neslyšeli? Je to kouzelné místo, kde se rodí jedny z nejkrásnějších knih pro malé i velké čtenáře. Letos k nám z Knihozemě doputovalo rovnou 12 knih, takže si mezi nimi jistě vyberete! Jsou mezi nimi i naše 4 nejoblíbenější.

Novinky

Hbitý Taladon, Tomův otec, se vrátil! Ale není to ten Taladon,...
169 Kč
Dovedete si představit, že by se někdo netěšil na prázdniny?...
239 Kč
Říše ptactva, to je věda, ta se jen tak popsat nedá, říká...
229 Kč
Věděli jste, že příběhy malého Mikuláše vznikly původně...
249 Kč

Připravujeme

Vítr se prohání vysoko v koruně stromu. Větvičky o sebe...
199 Kč
Zloduch Gargamel chystá na šmouly další ze svých léček,...
149 Kč
Představ si, že jsi včelka a strávíš jeden den ve včelím...
199 Kč
To, co začalo jako senzační piknik za svitu měsíce, se pro...
199 Kč

Zprávy z redakce

19. 07. 2018

Prázdninové knižní tipy z Knihozemě

Na konci května dorazila do knihkupectví po celé republice historicky první Zásilka z Knihozemě,... [více]

28. 06. 2018

Prázdninová dobrodružství

Ta nejlepší na vás čekají na stránkách našich knih! [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím