Albatros
Co chystáme na podzim?

Podzim je čas návratů. Z prázdnin, do školních škamen, i k nejmilejším knížkám, protože ty vždycky dovedou spolehlivě zahnat podzimní šeď… A vracet k osvědčené klasice se budeme i my. Ale v novém kabátě! Který vás v těch podzimních plískanicích spolehlivě zahřeje, hlavně u srdce. Nakoukněte!

Velká letní FOTOSOUTĚŽ

Vyrážíte letos na prázdniny s knížkou od Albatrosu v podpaží? Nahrajte nám do 14. 9. do naší aplikace na facebooku Vaši fotku s knížkou od Albatrosu, jak si lebedíte na prázdninách, a můžete vyhrát balíček 5 knih z našeho nakladatelství dle vlastního výběru! Odměníme obrázek s nejvíce lajky a další 3 fotografie dle výběru redakce. A jestli hledáte inspiraci, s jakou knížkou se vyfotit, mrkněte třeba sem nebo sem. Hodně štěstí!

Prostorová leporela Rudolfa Lukeše

Lev, tygr, pes, želva a jejich kamarádi jsou konečně tady! Jedinečná prostorová leporela Rudolfa Lukeše obdivovala i sama anglická královna. Vycházela všude po světě, jen u nás ne. Přečtěte si, jaký byl osud jejich tvůrce...

Harry Potter a prokleté dítě

Ti, kdo si zamilovali svět Harryho Pottera, mohou slavit! Datum vydání osmého příběhu Harry Potter a prokleté  dítě v českém překladu se blíží! Novinka J. K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thorna vyjde 24. září tohoto roku. A vy si knihu si můžete již od 16. sprna předobjednat v našem e-shopu za vsktuku kouzelnou cenu! Právě teď a pouze u nás totiž dostanete předobjednávkovou slevu 20 % pro nejrychlejší zájemce a garanci dodání přímo od vydavatele. Více v článku.

Literární soutěž Albatrosu

Potkali se ve škole. Takové je téma už 8. ročníku Literární soutěže nakladatelství Albatros, kterého se do 30. září 2016 můžete zúčastnit i Vy! Smyslem soutěže je podpora českých autorů, kteří svým přispěním mohou obohatit svět dětských knih.

Vítěz literární soutěže je vyhlášen u příležitosti předávání výročních cen Albatrosu, kde je zároveň představeno i téma nadcházejícího ročníku.

Novinky

Na Barryho čeká detektivní pátrání. Ale to by nebyl Barry, aby si s tím vším neporadil!
199 Kč
Veselé poslouchánky o zvířátkách a o tom, jak je důležité mít filipa!
159 Kč
Prostorové leporelo pro nejmenší děti. Bavte se a poznávejte svět zvířat. Ožijí vám před očima!
149 Kč
Pokračování světového bestselleru Můj brácha robot.
269 Kč

Připravujeme

Nestárnoucí příběh Péti Bajzy a jeho klukovské party v...
199 Kč
Volné pokračování úspěšné fantasy série o boji dračích rytířů s generálem Vaynem, který je spoutal v jejich lidské podobě.
199 Kč
Ema je skoro pořád veselá. Ale někdy se vzteká, je protivná...
199 Kč
Aria je ta nejlepší kamarádka na světě, je totiž anděl strážný.
199 Kč

Zprávy z redakce

30. 08. 2016

Prostorová leporela pro královnu

Obdivovala je sama anglická královna Alžběta II. Českým dětem se do rukou dostat neměly, na věčné... [více]

23. 08. 2016

Co chystáme na podzim?

Ano, Harry bude. I ten ilustrovaný. Fantastická zvířata budou. Ale co dál, co dál? [více]

Aktuality

29. 07. 2016 - 15. 09. 2016

Velká letní FOTOSOUTĚŽ!

Chcete vyhrát balíček knih z Albatrosu? Soutěžte s námi! [více]

18. 08. 2016 - 30. 09. 2016

Harry Potter a prokleté dítě již 24. září

Ti, kdo si zamilovali svět Harryho Pottera, mohou slavit! Datum vydání osmého příběhu Harry Potter a prokleté dítě v českém překladu se blíží! Novinka J. K. Rowlingové, Johna Tiffanyho a Jacka Thorna vyjde 24. září tohoto roku. [více]