Albatros
Superbrands
Jaro je tady!

U nás v redakci rozhodně. A co že nám to právě rozkvétá pod rukama? Přečtěte si!

Knihovna pro děti 21. století

Na knížky v téhle knihovně prach nesedá. Jdou z ruky do ruky, jsou napínavé a živé. Jsou totiž jako stvořené pro děti 21. století. Taková je naše nová edice. V každém jejím svazku najdete i doslov a medailonky autorů a ilustrátorů. A na co že se v ní můžete těšit?

Atlas prehistorie pro děti

Zajímají se vaše děti o prehistorická zvířata, rostliny a vývoj života na Zemi? Pak věřte, že držíte v ruce knihu, která jim spolehlivě odpoví na všechny zvídavé otázky. Provede je prvními krůčky modré planety až po její současnost. Prozkoumejte prehistorii na velkých rozkládacích mapách nabitých obrázky charakteristickými pro danou etapu vývoje Země.  

Harry Potter nekončí

Chcete se vrátit do magického světa čar a kouzel? Pak si nenechte ujít osmý Harryho příběh s názvem Harry Potter a prokleté  dítě! Znova se podívat do Bradavic, tentokrát se vší parádou, vám umožní i ilustrovaná vydání prvního a druhého Harryho dobrodružství: Harry Potter a Kámen mudrců a Harry Potter a Tajemná komnata. Zákulisí filmových příběhů o Harrym vám pak přiblíží knížka Kouzelnický svět J.K. Rowlingové: Filmová magie. Přejeme magický nový rok! 

Vypravuj!

Jsi dobrý vypravěč, chceš to ukázat i ostatním a vyhrát pěkné ceny? Stačí, když natočíš krátké video, jak originálně a nápaditě vyprávíš děj knihy, kterou jsi četl, která se Ti líbila a kterou bys rád doporučil ostatním. Nejatraktivnější a nejzajímavější vyprávění vítězí. Hodnotí se originalita, řečnické dovednosti, vystižení obsahu knihy, a také to, jak dokážeš pro knihu nadchnout další čtenáře. Více informací najdeš zde.

Novinky

Prozkoumejte prehistorii na velkých rozkládacích mapách nabitých obrázky charakteristickými pro danou etapu vývoje Země.
290 Kč
Další přírůstek do edice Obrázkové čtení!
199 Kč
Vyřeší pětice Pátračů další záhadu?
199 Kč
Knižní předloha oblíbené divadelní hry Myška z bříška
249 Kč

Připravujeme

Všech sedm dílů Harryho Pottera pohromadě!
1699 Kč
Již desáté pokračování úspěšné koňské série!
189 Kč
Prožijte s malou Sophii noční dobrodružství na pařížských střechách!
249 Kč
Filmový příběh na stránkách obrázkové knihy pro nejmenší čtenáře
199 Kč

Zprávy z redakce

24. 02. 2017

Je myška z bříška Miška?

Příběh ze stránek knihy i divadelních prken [více]

16. 01. 2017

Jaro je tady!

U nás v redakci rozhodně. A co že nám to právě rozkvétá pod rukama? [více]