Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Zimní nadílka

Zimní nadílka

24. 01. 2018

Samozřejmě ta knižní! Takže co číst v zimě?

Česká zima 


Česká sportovní zima je plná osobností a příběhů. Naši sportovci toho na lyžích i na bruslích dokázali mnoho a nesmazatelně se zapsali do historie zimních sportů. Připomeňte si některé z nich v naší velké výpravné knize. Historie nejznámějších sportů, osobnosti jako Jiří Raška, Tomáš Verner nebo Josef Rakoncaj. Kniha vychází u příležitosti zimních olympijských her v jihokorejském Pchjongčchangu.


Velký karneval 


Kdo radši než ve sněhu v zimě křepčí na maškarním bále, i pro toho něco máme! A sice vystřihovací masky v knížce Velký karneval. Stačí je jen vystřihnout a doplnit stužkou, a můžete se na chvíli stát robotem, opičákem, princeznou nebo třeba pirátem. Kromě nádherných masek od několika českých ilustrátorů tu najdete i veselé básničky a poučné texty o jednotlivých postavách. 


Banán 


A kdo radši než zimu trochu tepla a exotiky, pro toho je určena obrázková knížka s názvem Banán. Právě o dlouhé cestě téhle oblíbené pochoutky z exotických krajin, kde roste, až na náš stůl totiž knížka vypráví. A je to cesta strastiplná: Na lodi se Bruno Banán bojí tmy, musí překonat mořskou nemoc a nedostatek místa, aby nakonec… skončil v koši. Nebo ne? Sami si můžete zvolit, jak příběh dopadne. A třeba si při čtení uvědomit, že nic není tak samozřejmé, jak se zdá. 

Zprávy z redakce

19. 07. 2018

Prázdninové knižní tipy z Knihozemě

Na konci května dorazila do knihkupectví po celé republice historicky první Zásilka z Knihozemě,... [více]

28. 06. 2018

Prázdninová dobrodružství

Ta nejlepší na vás čekají na stránkách našich knih! [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím