Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Prázdninové knižní tipy z Knihozemě

Prázdninové knižní tipy z Knihozemě

19. 07. 2018

Na konci května dorazila do knihkupectví po celé republice historicky první Zásilka z Knihozemě, úspěšná akce, která představila výběr dvanácti krásných dětských knih letošního roku. Zásilkou ale Knihozem zdaleka nekončí, právě naopak!

Orientovat se ve velkém množství dětských knih není vůbec jednoduché a potřebu vybrat pro malé čtenáře ty nejlepší a nejkvalitnější mají nejen rodiče či prarodiče po celý rok. A právě proto bude Knihozem, rádce pro všechny, kdo vnímají přínos dětského čtení, vždy nápomocna. Na webových stránkách a sociálních sítích Knihozemě se na výběr nejzajímavějších knížek pro děti, soutěže i nejrůznější články můžete těšit celoročně. S jistotou, že všechny knížky, které v Knihozemi najdete, prošly pečlivým výběrem a splňují vysoké nároky na literární, ale i výtvarné zpracování.

 

Jako prádzninové čtení doporučuje Knihozem čtyři tituly z Albatrosu – Strašidýlko Stráša , Áďa spadla do kanálu , Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky  a Malý Mikuláš: původní komiks . A právě o Mikuláše si můžete na webu Knihozemě i zasoutěžit. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku prostřednictví soutěžního formuláře.

Zprávy z redakce

19. 07. 2018

Prázdninové knižní tipy z Knihozemě

Na konci května dorazila do knihkupectví po celé republice historicky první Zásilka z Knihozemě,... [více]

28. 06. 2018

Prázdninová dobrodružství

Ta nejlepší na vás čekají na stránkách našich knih! [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím