Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Knížka na prázdniny

Knížka na prázdniny

28. 06. 2017

Protože bez ní by to nešlo! Stačí si jen vybrat...

Žádný batoh není tak těžký, aby se do něj nevešla ještě knížka...

Ty nejmenší nadšené pozorovatele okolního světa určitě potěší Ráno v trávě. Až se v ní příště budou válet, už budou vědět, co okolo nich roste...

Lily a Momo ukrátí čas těm, kdo o prázdninách zůstanou doma sami, bez kamarádů. Třeba je příběh zvídavé Lily inspiruje k tomu, aby se začali kamarádit s někým novým, stejně jako ona.

Kdo se o prázdninách nebude moct dočkat, až půjde znova do školky, může si aspoň listovat knížkou Ema ve školce, pokračováním legendární Emy Naopak.

Komu by snad o prázdninách nebylo do zpěvu, ať otevře náš BABYlon! Kromě písniček na něj čekají i nejrůznější úkoly, hádanky a doplňovačky.

Oblíbená hrdinka Anička prázdniny stráví v zahradě, tak proč se k ní nepřidat? Je to už její poslední dobrodružství!

Komu by snad zahrada nestačila, může se vydat na cestu kolem světa spolu s Timem Tolarem, chlapcem, který musí přelstít tajemného barona Natase, aby získal zpátky svůj smích, o nějž ho zákeřný baron připravil.

Že je cesta kolem světa pořád málo? A co takhle vydat se v čase do minulosti? Přesně to se o prázdninách podaří kamarádkám Molly a Beth. Co je v minulosti čeká, se dozvíte v knížce s názvem Květáky se nenosí.

Ale ať už se vydáte kamkoliv, celá redakce Albatrosu vám přeje krásné prázdniny (a tiše závidí)!

Zprávy z redakce

19. 07. 2018

Prázdninové knižní tipy z Knihozemě

Na konci května dorazila do knihkupectví po celé republice historicky první Zásilka z Knihozemě,... [více]

28. 06. 2018

Prázdninová dobrodružství

Ta nejlepší na vás čekají na stránkách našich knih! [více]

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím