Úvod > O nás > Aktuality > Vytvořte si speciální potterovskou magickou fotku!

Vytvořte si speciální potterovskou magickou fotku!

10. 03. 2017 - 14. 04. 2017

Rok 2017 je pro nás ve znamení Harryho Pottera. Přesně před dvaceti lety totiž vyšel v Anglii první díl této série. Oslavte s námi toto výročí!

Právě ono výročí nás přivedlo k myšlence, že by stálo za to vymyslet něco pořádně kouzelnického. A co je víc než magická fotka? Ale ne jen tak ledajaká - ve stylu Harryho Pottera a dalších čarodějů z jeho světa...

Vytvořte kreativní kompozici s grafickými prvky, které najdete pomocí odkazu (viz níže). Udělejte si selfie a dejte ji třeba na svůj instagramový profil. Pomocí obrázků se můžete nastylizovat do podoby čarodějky nebo čaroděje z Bradavic a výsledkem pak pobavit nejen sebe, ale i své okolí.

Obrázky k vytvoření magické selfie najdete zde: https://uloz.to/!05dkQFHVZfeQ/harry-potter-zip. Pozor! Odkaz je chráněný heslem, které zní: HarryPotter20let. Po zadání hesla můžete již stahovat a začít tvořit. Nezapomeňte nám svoje výtvory poslat, anebo je sdílet na sociálních sítích s hashtagem #harrypotter20let. :)

Pokud budete fotku sdílet, pak k ní napište příspěvek o tom, že je letos 20. výročí od vydání prvního dílu Harryho Pottera v Anglii, a doporučte i ostatním, aby si udělali vlastní magickou selfie. A jak takový obrázek může vypadat? Podívejte se do naší galerie! :) 

 

O autorovi:

Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím