Úvod > O nás > Aktuality > Kniha roku: Harry Potter a prokleté dítě!

Kniha roku: Harry Potter a prokleté dítě!

01. 03. 2017 - 09. 03. 2017

Máme důvod k oslavám - osmý příběh ze světa Harryho Pottera, divadelní scénář Harry Potter a prokleté dítě, se stal knihou roku!

Alespoň podle soutěže ProduktRoku 2016, kterou vyhlašuje nezávislý nákupní portál Heureka.cz. Cílem soutěže ProduktRoku je každoročně vybírat nejoblíbenější produkty dle preferencí spotřebitelů v České republice. Hodnocení za rok 2016 bylo sestaveno podle počtu uživatelů, kteří o produkt projevili zájem v internetových obchodech, podle počtu nákupů v internetových obchodech a celkového hodnocení uživatelů. Výsledky byly vyhlášeny v celkem 300 kategoriích a titul Harry Potter a prokleté dítě bodoval v kategoii Nejlepší knihy roku 2016.

Za váš zájem o knihu moc děkujeme!

Kniha Harry Potter a prokleté dítě se odehrává o 19 let později než původní série. Setkáte se v ní se svými oblíbenými postavami, ale poznáte také spoustu nových. Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.

Zprávy z redakce

06. 12. 2017

Vánoce, Vánoce přicházejí...

A s nimi jako každý rok i tipy na vánoční dárky přímo z redakce! [více]

15. 11. 2017

Má to háček

Motto nové řady, která vychází v Albatrosu ve spolupráci s nakladatelstvím Pasparta, je: Řada Má... [více]