Úvod > O nás > Aktuality > Albatros oceněn Superbrands pečetí

Albatros oceněn Superbrands pečetí

22. 09. 2016 - 04. 12. 2016

Ve čtvrtek 22. září proběhlo v rámci galavečera Superbrands Tribute Event vyhlášení nejlepších značek České republiky pro rok 2016.

Pečeť kvality Superbrands si odneslo celkem 54 českých firem a nechybělo mezi nimi naše nakladatelství dětských knih Albatros. Celosvětový program Superbrands, který je nezávislou globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek, uděluje pečeť značkám s vynikající pověstí, s nimiž si jejich zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah.

„Jsem za toto prestižní ocenění opravdu moc rád. Dokazuje, že Albatros patří k značkám, jichž si lidé váží. Zároveň je pro nás zisk pečeti Superbrands také velkým závazkem nadále pokračovat v rozvíjení tohoto úžasného a tradičního nakladatelství," říká Václav Kadlec, generální ředitel společnosti Albatros Media.

Ze ocenění se raduje take Petr Eliáš, šéfredaktor nakladatelství Albatros: "Zisku pečetě Superbrands si nesmírně vážíme. Vším, co děláme, se snažíme v co nejlepším slova smyslu navazovat na dlouholetou tradici Albatrosu a jsme rádi, že i dnes má tato značka dobrý zvuk."

Zprávy z redakce

07. 05. 2018

Sněte, ještě než půjdete spát...

Primatoložka Jane Goodall, tenistka Serena Williams, módní návrhářka Coco Chanel, vědkyně Marie... [více]

06. 05. 2018

Známe vítěze druhého ročníku soutěže Vypravuj!

V pátek 6. dubna 2018 se do pražského divadla Minor sjeli stateční vypravěči z celé republiky a... [více]